Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Práce z domu

Chtěla bych se Vás zeptat, jestli máte nějaké zkušenosti s prací na doma. Bez registračních poplatků, které nejsou vratné, bez podvodu atp. děkuji za Váš názor

Obálky a skládání propisek máme v rodině odzkoušeno a funguje to, nejsou to závratné částky ale jako přivýdělek v nouzi je to dobré. Neplatíte žádné vstupní poplatky a upřímně ještě jsem se nesetkal s tím, že by mi něco takového jako manuální přivýdělek z domova zaměstnavatel neumožnil. Pokud myslíte konkurenční doložku a podobné papíry, tak ty se u mě vždy týkali jen profese (tzn že pokud neskládáte propisky jako hlavní pracovní poměr asi by neměl být problém dělat to jako přivýdělek) V případě zájmu vám zjistím (sobota,neděle) o jaké zaměstnavatele šlo.