Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno pojištění novorozence

Máte nějaké tipy,jak nejlépe pojistit novorozence,tj.kde a jakou pojistkou?
Nevím,jestli se vyplatí nějaké pojištění se spořením,když někdy za 18 let z toho dostane pár tisíc,nebo za stejné pojistné raději nějakou normální s vyššími vyměřovacími základy.
Díky za rady a vaše zkušenosti.

No já to asi blbě napsal.Nejde o spoření,ale jen o životní a úrazové pojištění,čili jestli platit jen to a na to přidané spoření se vykašlat.ČP moc nedoporučují,nějakým dealerům se nedá věřit vůbec,ti vychválí všechno kvůli své marži.A nějaké menší společnosti s relativně nejlepší nabídkou tu za těch 18 let už možná ani nebudou.
Tak jestli to někdo má líp nastudované.Neradi bychom hned něco podepisovali na mnoho let.

Jak píše fleq, stačila by úrazovka a to tak, až dítě začne alespoň chodit. Jestli nechceš Českou Poj. tak je tu dost i jiných, stabilních. Nevím jestli můžu konkrétně doporučit, vesměs pojištovny jsou hajzlové už jen ze své podstaty, ale třeba Kooperativa atp. Rozhodně ale jít rovnou ke zdroji a přes žádné finanční zprostředkovatele, kterým byste musel platit provize..

A k tý době, může to být i na dobu neurčitou samozřejmě, tudíž lze vypověďět.

Rozhodně ale jít rovnou ke zdroji a přes žádné finanční zprostředkovatele, kterým byste musel platit provize..

Toto je trosku fama, nech ides cez kohokolvek dostanes rovnaky produkt, takze je jedno, ci pouzijes sprostredkovatela, miestnu pobocku alebo nieco ine.
V sume poistnehoej totizto uz ta provizia/plat zahrnuta a neplatis nic navyse.

Ne,jak už jsem psal,o spoření nejde,stavební můžeme založit třeba za pár let.Teď jen potřebuji tip na to životní a úrazové pojištění,prostě až mimčo přijde z porodnice,co uzavřít,aby bylo dobře pojištěné.Abychom něco nepodepsali na plno let a bylo to zrovna z těch horších.To spoření jsem myslel jen jako součást některých pojistek,jestli to má cenu nebo jen čistou pojistku.

Treba si ujasnit pojmy.
Sporenie nechces, takze do uvahy prichadza len urazovka.
V ceskych sa nevyznam, ale nie je problem predsa napisat 3-4 najvacsim poistovnam a nechat si spravit ponuky. Porovnat ich nebude az take tazke.
Treba si len ujasnit, co pre dieta pozadujes, ake krytie, pnku, ci hospitalizaciu a podla toho sa rozhodnut.
Inak mne osobne pride urazovka pre novorodenca mi pride odveci a riesil by som ju az ked dieta zacne chodit.

Pánové,děkuji vám za rady.S tím úrazovým pojištěním mimina máte pravdu,skákat z postýlky zatím asi nebude.Tak oběhnu přímo pobočky všech místních pojišťoven,ať mi poradí a pak to porovnám.Hlavně něco,co jde případně časem změnit.