Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno ČEZ přeplatek

Zdravím ,

přišlo mi od ČEZ, že mam přeplatek něco přes 4 tisíce, nevím jak to chodí, tak bych se chtěl zeptat, jestli nevíte, kdy a jak mi to pošlou. Díky za informaci :)

Ono se jakoby zaplatí dopředu za tu částku.
Můžeš to nechat tak a nějaký ten měsíc nebudeš platit(je to napsané v tom papíru co jsi dostal jaké měsíce nemusíš platit), nebo se dá zavolat na tu jejich linku a oni ti pošlou složenku.
Letos jsem měl přeplatek 9000kč tak jsem tam hned volal ať mi to pošlou :-)