Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlevnější elektřina ve velkém odběru

Zdravím, máte někdo nějaký typ, případně kolik by mohla stát elektřina při velkém odběru? +- 4000kW/h. Někdo mi řekl že při větším odběru se dají zařídit nějaké smlouvy, kde je eletřina levnější než třeba ta co máme obvykle v bytech. Děkuji za každou odpověď a pokud máte na jazyku něco jako: Google neznáš? Ptáš se jak de*il, apod., nechte si to prosím pro sebe :) Děkuji

pre odber elektriny existujú aj zvýhodnené programy pre domácnosti so zvýšeným odberom elektriny/obvykle vhodné pre domácnosti,kde sa neodoberá plyn/ a mesačné preddavky sa delia podla predpokladanej spotreby a aj podla toho,či budeš odoberať normálny,ale bo aj trojfázový prúd,buď spolu alebo len jeden z nich etc...spýtaj sa u poskytovatela el.energie,tam Ti dajú presné informácie.....