Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doklad o výši měsíčních příjmů - potvrzení

Dobrý den.

Prosím vás o radu.

Mamka (jako žadatelka o dávky hmotné nouze) mi dala do rukou "Doklad o výši měsíčních přijmů" - s tím, že si to mám nechat potvrdit ve škole. Má to být v tom ohledu, že nevykonávám žádnou praxi.

Paní na studijním mi však odmítla formulář potvrdit s tím, že nemůže vědět jestli nějakou praxi vyoknávám nebo ne.

Momentálně opravdu nevím, jak tomu mám rozumět.

Praxi v rámci školy žádnou, samozřejmě, nevykonávám. Jak o tom ale může paní ze studijního vědět? Nebo spíš - má o tom vědět? Když ne nikdo ze studijního, kdo by měl mít tu možnost tento formulář mi potvrdit?

Budu vděčný za každou radu.

Škola Vám nemůže potvrzovat příjmy, pokud pro ni nevykonáváte nějakou práci.
K žádosti o dávky hmotné nouze musíte doložit potvrzení o studiu.

Pokud žádné příjmy nemáte, stačí čestné prohlášení, že jste v předchozím
kalendářním čtvrtletí (uvést od–do) neměl žádné zdanitelné příjmy.