Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spolupráce s 1188

Zdravím, máme menší dotaz. Přítel se dal na živnost (instalatér) a kontaktovali ho z linky 1188, že prý jsou služby instalatéra v jejich databázi často poptávané. A nabídli spolupráci, že si ho zařadí pod sebe a budou mu dohazovat lidi, kteří na tu linku volají. Ovšem chtějí za toto poplatek zhruba nějakých 5 tisíc nebo kolik, samozřejmě nevratné. Tak váháme, jestli to zkusit nebo jsou to vyhozené peníze. Máte někdo s něčím podobným zkušenost? Minule nám kdosi nabízel něco podobného, akorát s webovkama. Díky za odpověď. //Mimochodem, opravdu nechápu lidi, kteří volají na šíleně drahou 1188//

Přesně jak píše Wikan-kolik lidí z těch údajných 1000 denně bude potřebovat instalatéra a ve vašem městě? Když potřebuji někoho sehnat a sedím doma,mám internet a najdu si to sám.Škoda 5000 korun.Až příště budou otravovat,ať jim nabídne místo poplatku třeba 5-10% ze zisku z jimi dohozených zakázek.To se jim líbit nebude.

Tak kdyz se banda ozralcu potrebuje v noci z patku na sobotu zeptat, kolik litru vody se vejde slonovi do chobotu, jak rychle beha pasovec po pisku, nebo kolik balonku plnenych heliem je potreba k bezpecnemu preletu fabie nad uzemim CR, tak kam chces jinam volat? :-D A pritom kolikrat to jsou v danou chvili fakt zasadni otazky :-D

No nejhorší na té lince 1188 není to,že draze poradí,když už tam někdo zavolá.Podraz je to,že se prý přímo ptají:Chcete jejich číslo nebo rovnou přepojit?Když si necháte hovor přepojit,platíte pořád tu jejich strašnou sazbu(asi 30-40 Kč za minutu) i na ten spojený hovor,který mohl být jinak za místní tarif nebo v rámci nějakého balíčku i zdarma.

Neznám nikoho, kdo by takovou drahou linku používal. Ze své zkušenosti ti doporučím, ať si přítel udělá/nechá udělat nějaký www stránky, nebo se alespoň zapíše do katalogu instalatérů třeba na Seznam.cz, protože dnes hodně lidí hledá řemeslníky právě přes internet.