Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezpečný prevod penazí cez internet od neznamej osoby

Dobrý den, potrebujem radu ako by mi mohol niekto cez internet zaplatit za "účet" na internete ktorý ma hodnotu 50€.

Predpokladám že nikto nieje taký blbý že mi pošle na môj účet v banke tých 50€ a ja mu potom pošlem prihlasovacie údaje(meno,heslo)

Ako teda to spraviť tak aby som ja dostal zaplatené za ten učet a on zaroven mal istotu že mu aj ja tie udaje pošlem ?

Myslel som že cez Paypal by to šlo ale kamarat vraj takto podobne chcel využiť paypal a okradli ho pretože nič nedostal...

Vopred dakujem ..

Nad rámec dotazu.

Cítím, že se jedná o prodej nějakého herního účtu. To ale licenční podmínky (EULA) mi známých služeb výslovně zakazují a upozorňují, že mohou vést k zablokování účtu.

------

Můžete využít třetí osoby. Jeden mu pošle eura, druhý login a on to vymění a pošle druhé straně. Nebo taky ne :-p
Můžete si peníze a účet vyměnit osobně.
Můžete využít třeba služeb notáře či právní kanceláře. I když, 50€.. to zaplatíte více za tu právní pomoc.

tak asi to budem riešiť cez Paypal, no neviem presne ako to bude, je to cez paypal bezpečné? dá sa to tam spraviť tak aby som dostal peniaze a on heslo v ten istý čas takže každý bude mať to čo chce bez rizika že napriklad zoberie heslo a peniaze tiež?