Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak to funguje s PayPal ?

Zdravím ! Chtěl bych se zaregistrovat na PayPal abych mohl platit věci online, myslím tím např. chtěl bych si rád koupit nový křeslo atd. vyplatí se to nebo ne ? Děkuji předem za odpověď.

P.S vadí, když mi je 15 let, ale i tak mám kartu ?

já vlastně nikdy nepochopil, k čemu je ten PayPal dobrej.

to jsem si všimli. Třeba na ebay u naprosté většiny prodejců jinak nezaplatíš. O bezpečnosti (obchodník se nedostane k údajům o tvojí kartě) ani nemluvě. Vrácení peněz, když něco nedorazí, už je jenom taková třešnička na dortu.

Zdravím.
Jsem rad že jsem našel tento topik.
Také uvažují o učtu kvůli nákupu na ebay.

Jak je to s těma poplatky?

poplatky-za-platby

Když si pošlu na PayPal prachy tak 0 – 70 000,– 3,4% + 10,–

Za každou platbu na ebay Převod na bankovní účet, méně než 3000,– 30,–

Pochopil jsem to správně?
Pokud rok tam nic nepošlu nebo nic nekoupím, nic neplatím?
Pokud již učet nebudu chtít používat, převedu zbyle peníze na můj učet a ahoj?

Takže, když tam pošlu 5000, tak tam budu mit 5000
Když zaplatím 1000 kč třeba na ebay, zůstanou tam 4000.
S čeho pak fungují?
Když už nebudu chtít používat PayPal,převedu s něho všechny peníze na můj učet a končím?

No raději bych bych tam převáděl peníze s mé banky.

Zkusil jsem to ale jsem s toho trochu mimo.
Postu byl takovyto.
http://www.penize.cz/nakupy/225341-paypal-pro-zaca tecniky-jak-platit-a-byt-placeni-nejoblibenejsi-vi rtualni-penezenkou
Paypal Account a opište si variabilní kód a číslo účtu, kam peníze pošlete.
Je to na té modré kartě kartě.

Co je variabilní kód? a číslo účtu? a čislo banky?