Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Založení čajovny

Dobrý den, můj známý má restauraci, v které je nevyužitá jedna místnost. Je tam malý bar a chodí se tam kouřit. Napadlo mne, že bychom tuto místnost mohli využít jako čajovnu. Otázka je, jestli musí můj známý žádat o něco na úřadě, či mu postačí živnosťák na hostinskou činnost. Restaurace všechny svoje pravidla splňuje.

kamarád si taky chtěl založit čajovnu/kavárnu, ale není to žádná sranda no ... poslal do toho asi 1 mil a to ještě neměl nakoupený vše. To gastronomické vybavení stojí hrozný peníze. Jenom kolik peněz stojí kávovar třeba, nebo nějaký chladící techniky.