Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poplatky zpět - zkušenosti?

Zdravím, také jsem poslal plnou moc iniciativě poplatkyzpet.cz, chtěl bych vědět, jestli už někomu z vás něco vymohli, nebo jestli už máte nějaké vyrozumění co a jak. Jsem totiž zvědavý jak to dopadne.

Díky

se to pěkně zamotalo
http://byznys.ihned.cz/zpravodajstvi/c1-59950600-s oud-zamitl-zalobu-csob-o-vraceni-poplatku-za-uver
jak to sleduju, tak na této kauze neprodělají ty firmy, kterým lidé dávají plné moci, neúspěch podané žaloby vč. zaplacení nákladů soudu a protistrany nese klient, pokud chce klient stáhnout žalobu, bude ho to stát x-tisíc právnímu zástupci podle podmínek plné moci.... to nejlepší co klient může udělat je čekat a plnou moc nikomu nedávat :-)